WIELKOŚĆ ŚWIATOWYCH ZASOBÓW

Z ogólnej liczby 272 gigantów i supergigan­tów, 75 znajduje się na Bliskim Wschodzie. Supergigantów jest na świecie około 30, z cze- go 20 na Bliskim Wschodzie, a pozostałe — : w Stanach Zjednoczonych, Algierii i Indonezji.Na X Światowym Kongresie Naftowym w 1979 r. w Bukareszcie, M. T. Halbouty i J. D. Moody podali, że do 1976 r. odkryto łącznie na świecie około 163 mld t ropy naftowej. Z zasobów tych zostało już wykorzystane 48,4 mld t, a do wykorzystania pozostało 114,8 mld t, czyli około 70% odkrytej ropy ogółem. Przeszło połowa (około 60%) zasobów pozostających do wydobycia znajduje się na Bliskim Wschodzie.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Jestem Tomasz i pracuje jako księgowy. Prowadzenie bloga to moje hobby. Dużo czytam o księgowości i biznesie bo to niezbędne w mojej pracy, na blogu umieszczam dla Was w skrócie najciekawsze informacje.
Zapraszam do śledzenia mojego bloga, jeśli masz jakieś problemy czy niejasne informacje to skorzystaj z formularza kontaktowego lub zostaw komentarz, a postaram się Ci pomóc!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Drążenie foremników