NIE ZALICZANE DO WYDATKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

Nie zalicza się z kolei do wydatków budżetu państwa kwot uzyskanych z prywatyzacji i wypłacanych bezpośrednio na: dotacje dla państwowych funduszy celowych:Fundusz Reprywatyzacji,Fundusz Restrukturyzacji Przedsiębiorców,Fundusz Skarbu Państwa,Fundusz Nauki i Technologii Polskiej,Fundusz im. Komisji Edukacji Narodowej zgodnie z art. 56 ustawy z 30 sierpnia 1996 r. o komercjalizacji i prywa­tyzacji przedsiębiorstw państwowych,na dotację dla Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, pokrywającą ubytek dochodów FUS na rzecz otwartych funduszy emerytalnych, zgodnie z art. 2, 4 i 5 ustawy z 25 czerwca 1997 r. o wykorzystaniu wpływów z prywatyzacji części mienia Skarbu Państwa na cele związa­ne z reformą systemu ubezpieczeń społecznych.

Cześć! Jestem Tomasz i pracuje jako księgowy. Prowadzenie bloga to moje hobby. Dużo czytam o księgowości i biznesie bo to niezbędne w mojej pracy, na blogu umieszczam dla Was w skrócie najciekawsze informacje.
Zapraszam do śledzenia mojego bloga, jeśli masz jakieś problemy czy niejasne informacje to skorzystaj z formularza kontaktowego lub zostaw komentarz, a postaram się Ci pomóc!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.