NIEZWYKŁE ZNACZENIE

Ze względu na niezwykłe znaczenie energii dla dalszego rozwoju ludzkości wszystkie pro­blemy z nią związane są przedmiotem zainte­resowania, analiz, badań i prognoz wielu mię­dzynarodowych instytucji i organizacji. Jedną z nich jest Światowa Konferencja Energety­czna (World Energy Conference, WEC), rodzaj komisji do spraw energii, zbierającej się co 3 lata. Z materiałów ostatniej sesji WEC, któ­ra odbyła się w 1980 r. w Monachium, wyni­ka, że zapotrzebowanie na energię w najbliż­szych latach oraz w dalszej przyszłości będzie przedstawiało Się następująco .Rys.  przedstawia zasadnicze zmiany po II wojnie światowej zachodzące w bazie pali­wowej, w której coraz mniejszą rolę odgrywa paliwo stałe, a coraz większą — paliwa płynne i gazowe.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Jestem Tomasz i pracuje jako księgowy. Prowadzenie bloga to moje hobby. Dużo czytam o księgowości i biznesie bo to niezbędne w mojej pracy, na blogu umieszczam dla Was w skrócie najciekawsze informacje.
Zapraszam do śledzenia mojego bloga, jeśli masz jakieś problemy czy niejasne informacje to skorzystaj z formularza kontaktowego lub zostaw komentarz, a postaram się Ci pomóc!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.