POCZĄTEK NOWEJ ERY

Prze­łom lat 1973/1974 był początkiem ery nowej aktywności — podjęto ze spotęgowaną energią i zwiększonymi nakładami poszukiwania ropy w regionach politycznie bardziej stabilnych niż kraje Bliskiego Wschodu, opracowano za­krojone na szeroką skalę programy racjonali­zacji użytkowania i oszczędzania ropy nafto­wej, wznowiono i zintensyfikowano badania zmierzające do wynalezienia ekonomicznych sposobów produkcji tzw. ropy węglowej i innych substytutów przetworów naftowych, zwłaszcza paliw silnikowych.Wysoki stopień rozwoju produkcji przemysło­wej, charakterystyczny dla współczesnego eta­pu rozwiniętej cywilizacji, powoduje niezwy­kle wysokie zapotrzebowanie na energię z wszelkich źródeł.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Jestem Tomasz i pracuje jako księgowy. Prowadzenie bloga to moje hobby. Dużo czytam o księgowości i biznesie bo to niezbędne w mojej pracy, na blogu umieszczam dla Was w skrócie najciekawsze informacje.
Zapraszam do śledzenia mojego bloga, jeśli masz jakieś problemy czy niejasne informacje to skorzystaj z formularza kontaktowego lub zostaw komentarz, a postaram się Ci pomóc!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.