PRZYGOTOWANIE ŚWIATA

Jak świat jest przygotowany do ta­kiego zużycia energii i jak wpłynie to na środowisko naturalne, skoro wiadomo, że spalanie paliw stałych zatruwa atmosferę, a więc powietrze, którym oddychamy, a przy tym wydzielają się duże ilości ciepła odpadowego, co ma też dalsze konsekwencje.Jak pokryć zapotrzebowanie na energię w krajach rozwijających się, kiedy widoczna- jest stała, a nawet rosnąca różnica między ty­mi krajami a krajami rozwiniętymi. Zagadnienia te zmuszają człowieka do uświadomienia sobie palącej potrzeby odkry­cia nowych źródeł energii, lepszego wykorzy­stania znanych, a także opracowania nowych paliw, takich które nie powodowałyby zanie­czyszczania powietrza, co jest tak groźne dla biosfery.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Jestem Tomasz i pracuje jako księgowy. Prowadzenie bloga to moje hobby. Dużo czytam o księgowości i biznesie bo to niezbędne w mojej pracy, na blogu umieszczam dla Was w skrócie najciekawsze informacje.
Zapraszam do śledzenia mojego bloga, jeśli masz jakieś problemy czy niejasne informacje to skorzystaj z formularza kontaktowego lub zostaw komentarz, a postaram się Ci pomóc!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.