SZYBKI WZROST CEN

Nastą­pił szybki wzrost cen ropy, ograniczanie jej spożycia, zatrzymywano produkcję, zaczęły pustoszeć autostrady. I chociaż po miesiącach znowu rozpoczęła się regularna dostawa ropy, to dziś jest już pewne, że jej ceny nigdy nie spadną do tak niskiego poziomu, jak przed ro­kiem 1973.Świat wysoko uprzemysłowiony i bogaty uświadomił sobie dopiero w święta Bożego Narodzenia 1973 r. swą zależność od ropy naf­towej. Wygaszone reklamy, puste jezdnie i au­tostrady, rosnące ceny, atmosfera przygnębie­nia zamiast radości, jaka towarzyszy tym grudniowym świętom, wywarła potężniejsze’ ; wrażenie na ludziach niż niejedna autorytaty­wna, naukowa ekspertyza ostrzegawcza.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Jestem Tomasz i pracuje jako księgowy. Prowadzenie bloga to moje hobby. Dużo czytam o księgowości i biznesie bo to niezbędne w mojej pracy, na blogu umieszczam dla Was w skrócie najciekawsze informacje.
Zapraszam do śledzenia mojego bloga, jeśli masz jakieś problemy czy niejasne informacje to skorzystaj z formularza kontaktowego lub zostaw komentarz, a postaram się Ci pomóc!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.