W WIELU REJONACH

W wielu rejonach świata zasoby węg a kamiennego i brunatnego przewyższała zasoby paliw płynnych i gazu. Warunkiem wyraźnego zwiększenia eksploatacji węglowej bazy paliwowej w przyszłości będzie udosko­nalenie technologii wydobycia węgla oraz jego coraz bardziej wydajny i opłacalny przerób na gaz i paliwa płynne (ewentualnie zastosowa­nie ekonomicznie uzasadnionego odsiarczania spalin, co pozwoliłoby wykorzystać gatunki węgla o dużej zawartości siarki).Liczne i poważne zagadnienia wyłoniły się przy rozpatrywaniu przewidywanego ogrom­nego wzrostu zużycia energii. W sprawozdaniu jednej z komisji ONZ wymienia się trzy głów­ne problemy: Jak będzie rozwiązywany ogromny wzrost zużycia energii w następnych dziesię­cioleciach; czy znane obecnie źródła są w sta­nie zaspokoić wymagania tego wzrostu.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Jestem Tomasz i pracuje jako księgowy. Prowadzenie bloga to moje hobby. Dużo czytam o księgowości i biznesie bo to niezbędne w mojej pracy, na blogu umieszczam dla Was w skrócie najciekawsze informacje.
Zapraszam do śledzenia mojego bloga, jeśli masz jakieś problemy czy niejasne informacje to skorzystaj z formularza kontaktowego lub zostaw komentarz, a postaram się Ci pomóc!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.