Z ROZPORZĄDZENIA MINISTRA FINANSÓW

Klasyfikacja wydatków strukturalnych została wprowadzona rozporzą­dzeniem Ministra Finansów z 5 lipca 2005 r. w sprawie szczegółowej klasy­fikacji wydatków strukturalnych.Klasyfikacja wydatków strukturalnych jest trzypoziomowa, a tworzą ją obszary, kategorie i podkategorie wydatków strukturalnych. Większość wymienionych powyżej kategorii została podzielona na pod- kategorie. Są one opisywane przez wyliczenie rodzajów wydatków, które zalicza się do danej podkategorii. W ten sposób stworzono czwarty poziom klasyfikacyjny wydatków strukturalnych. Badania poziomu wydatków strukturalnych nie zostały włączone do ogólnego systemu sprawozdawczości budżetowej, lecz dla lat 2000-2004 przeprowadzone zostały tylko na wylosowanej przez Główny Urząd Staty­styczny grupie jednostek samorządu terytorialnego.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Jestem Tomasz i pracuje jako księgowy. Prowadzenie bloga to moje hobby. Dużo czytam o księgowości i biznesie bo to niezbędne w mojej pracy, na blogu umieszczam dla Was w skrócie najciekawsze informacje.
Zapraszam do śledzenia mojego bloga, jeśli masz jakieś problemy czy niejasne informacje to skorzystaj z formularza kontaktowego lub zostaw komentarz, a postaram się Ci pomóc!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.