Zakładanie swojej firmy czy to opłacalne

W wielu przypadkach dzieje się tak, że przedsiębiorcy muszą zamykać swoją działalność gospodarczą, po upływie lat preferencyjnych, kiedy to mieli niższe składki na zakład ubezpieczeń społecznych. Po tym czasie zamykają swój biznes i prowadzą dalej swoją działalność – w końcu każdy musi z czegoś żyć – i funkcjonują w szarej strefie. Tego typu zjawisko jest bardzo powszechne w Polsce, gdyż nie ma odpowiednich regulacji prawnych, nie ma warunków przyjaznych małym przedsiębiorcom, którzy chcieliby po prostu zaroić tylko na siebie by przetrwać. Jednak wciąż wiele osób decyduje się na własną firmę, licząc na sukces. Jeśli mamy dobry pomysł i wiemy jak go wdrożyć w życie, to oczywiście sukces jest możliwy do odniesienia, Trzeba też dysponować odpowiednią ilością pieniędzy na początek. Dzieje się tak dlatego, ze trzeba przecież kupić sprzęt, wynająć ć biuro lub lokal, opłacać bieżące rachunki itd. Gdy biznes się nie powiedzie, te pieniądze w większości przepadną. Lecz czasem warto próbować – przecież może się udać i okaże się, że to była najlepsza decyzja w naszym życiu.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Cześć! Jestem Tomasz i pracuje jako księgowy. Prowadzenie bloga to moje hobby. Dużo czytam o księgowości i biznesie bo to niezbędne w mojej pracy, na blogu umieszczam dla Was w skrócie najciekawsze informacje.
Zapraszam do śledzenia mojego bloga, jeśli masz jakieś problemy czy niejasne informacje to skorzystaj z formularza kontaktowego lub zostaw komentarz, a postaram się Ci pomóc!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.